Paralelní životy III. - RealizaceMáme velkou radost, že Vám můžeme představit náš nový krátký film o duševním zdraví a zaměstnávání ! Uvidíte v něm zaměstnavatele a osoby se zkušeností s duševním onemocněním, kteří hovoří o svých zkušenostech a potřebách v zaměstnání. Podívejte se na náš youtube kanál:
https://www.youtube.com/watch?v=Z0P2fTPIQTE&feature=youtu.be
a dejte nám vědět, jestli se Vám dokument líbil :)

S naší "psychobudkou" jsme již navštívili velkou řadu míst, ale některá jsou opravdu nezapomenutelná. Tento víkend jsme se s budkou vydali do Bohnic na festival MEZI PLOTY. Děkujeme všem, kteří se za námi zastavili a jsme moc rádi, že se vám naše práce líbí .....:-). Právě probíhají přípravy naší další zastávky. Těšte se již brzy zase "někde" na viděnou!

     

 


V termínu od 15.5.-16.5. můžete naší "psycho-budku" navštívit na výstavišti PVA v rámci veletrhu FOR JOBS. Pokud chcete získat vstupenku zdarma, neváhejte a obraťte se na nás - s radostí Vám ji poskytneme!! Tak brzy na viděnou :-)

 

 

 


 

S naší interaktivní instalací se můžete setkat ve dnech 8.-9.3.2018 na Mezinárodním veletrhu pracovních příležitostí a vzdělávání na pražském Výstavišti. Těšíme se na Vás!!! 

 


A je to tady! Trailer k filmu do audiovizuální mobilní instalace je hotov. Neváhejte a napište nám, jak se Vám líbí??

link zde:

 


 

 První návrhy ojedinělé audiovizuální mobilní instalace jsou na světě, ale ještě je před námi dlouhá cesta k její samotné výrobě. Všichni se opravdu těšíme na konečný výsledek! Buďte u toho s námi!

 

   

 


 

Přípravná fáze projektu Paralelní životy III. je v plném proudu. Již brzy se můžete těšit na první návrhy ojedinělé audiovizuální mobilní instalace a řadu dalších informací o vlastní realizaci projektu. Díky, že jste tu s námi!

 

0

autor vtipu: MUDr. Milan Hanusek

až někde potkáte tuto upoutávku, určtiě se zastavte!