arte ateliér

 

KAŽDÉ ÚTERÝ  /  10.00 – 12.00 

KAŽDOU STŘEDU  /  10.00-12.00

 

  • s sebou nic nepotřebujete, veškerý materiál a pomůcky u nás obdržíte
  • kapacita omezena – své místo si rezervujte na: tusarka26@artmovement.cz
  • workshop je zdarma !

Tvorba jakéhokoliv druhu je skvělou cestou k sebepoznání a k setkání se s naší  
bytostnou podstatou. Dokáže nás osvobodit od svazujících myšlenek, uvolňuje psychické napětí a může tak být prostředkem k léčení a uzdravování. Ateliér nám umožní hrát si a experimentovat s naší vlastní fantazií, barvou, příběhem, tvarem nebo vlastními emocemi a pocity. Budeme pracovat různými výtvarnými technikami. Tvůrčí proces můžeme obohatit slovem i pohybem. Prostor bude i pro sdílení. Výtvarné tvoření je skvělým nástrojem pro relaxaci, ale může nám i pomoci uvědomit si skrytá naše traumata a zrovna tak i sílu a bohatství naší osobnosti. 

Lektor: Robin Kaloč

Od dětství se věnuji výtvarnému umění. Vzorem mi byli oba rodiče výtvarní umělci. Bylo tedy přirozeností, že jsem si vybral studia na uměleckých školách, konkrétně Střední výtvarnou školu Václava Hollara a poté Akademii výtvarných umění. Současně jsem se vzdělával v terapeutické činnosti především v arteterapii, jejíž základ jsem získal ve výcviku arteterapie a artefiletiky u Miroslava Huptycha.

Pracoval jsem rovněž jako arteterapeut v psychiatrickém sanatoriu Ondřejov a jsem členem ČAA (Česká arteterapeutická asociace). Téměř 20 let se také věnuji modernímu a scénickému tanci, somatickému pohybu a pohybové terapii. Výtvarně a terapeuticky provázím skupiny i jednotlivce. 

LETNÍ ARTE ATELIÉR / 26. 7. 2023 /

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram