OKOFEST, VOL. 8 – ODŽÍT – PŘEŽÍT – PROŽÍT?

Hlásíme se opět s pokračováním našich aktivit v rámci OKOfestu.

Vol.8. Pokračuje v únoru a březnu s aktivitami rozvoje mobilního komunitního centra OKA na Praze 4, záštitu festivalu poskytl pan místostarosta Josef Svoboda a MČ Praha 4. Absolvovali jsme jednodenní praktický a zábavný fotografický workshop, přednášky a workshopy na téma duševního zdraví a v týdnu od 3.3. se výstava OKOfestu přesouvá do interiéru foyer Úřadu MČ Prahy 4. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výstava OKOfestu na Praze 4

3. 3. – 16. 3. 2020 Výstava ve foyer Úřadu MČ Praha 4, Antala Staška 2059/80b, Praha 4

13. 2. – 3. 3. 2020 Výstava na prostranství před hl.vchodem obchodního domu Arkády

 

S laskavou podporou a záštitou pana místostarosty Josefa Svobody a Městské části Praha 4 šíříme osvětu i v této pražské lokalitě. Výstavu OKOfestu jste mohli navštívit před hlavním vchodem ARKÁDY PANKRÁC  a do 16. 3. 2020 ve foyer Úřadu MČ Praha 4,Antala Staška 2059/80b. 

 OC Arkády Pankrác

 

 

 

 

.

ÚMČ Praha 4

 

 

 

 

 

Workshopy pro studenty ZŠ Prahy 4

Ve dnech 6.3. a 10.3. se podařilo ještě před uzavřením škol realizovat naplánované workshopy o duševním zdraví pro přihlášené 9. ročníky základních škol na Praze 4. Dopolední preventivní workshop pro studenty ZŠ je zaměřený na téma duševního zdraví. Cílem workshopu je zlepšit porozumění vůči lidem s duševním onemocněním, odstranit ze společnosti stigmata, ale také vzbudit zájem o vlastní duševní zdraví a přijmout tak zodpovědnost za sebe a svůj život. Preventivní program má dobré ohlasy mezi studenty, pedagogy a rodiči.

 

 

 

 

.

Fotografický workshop FOTO-OKO-MŽIK

OKO – mobilní komunitní centrum První fotografický workshop se povedl. Potěšili nás hojná účast a zájem. V sobotu 15.2. nám přálo i počasí, a tak jsme po teoretickém úvodu mohli vyběhnout do plenéru a rovnýma nohama skočit do praxe. Za neuvěřitelně krátký čas se podařilo našim účastníkům vytvořit mnoho zajímavých fotografických souborů na zadaná témata. A 15.3. nás čeká další setkání, tentokrát na Praze 5 a i noví zájemci jsou vítáni. Děkujeme Green Doors, ESET – HELP, z. s. a kavárně Café Na půl cesty za poskytnuté zázemí. Akce OKA na Praze 4 jsou pořádané pod záštitou místostarosty Josefa Svobody a úřadu MČ Praha 4. Workshop připravili Art Movement z.s.ve spolupráci s Sandra Verkulent Sedlecká, Klára Jakubová Henrich Žucha a Michaela Všetečková. O skvělou atmosféru se postarali naši milí účastníci!

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram