OKOFEST, VOL. 4 – V NITRU BLOK

 

Pod záštitou pana starosty, ve spolupráci se sousedícím Vnitroblokem  a s Containall Stromovka  má naše OKO Centrum plošné pokrytí Prahy 7! 

Výstava  Ta – jemná zákoutí mysli se přestěhovala do parku Tusarova, Praha 7 a to hned vedle Knihkopce, který také vřele doporučujeme!

Psycholampu najdete od 5.04. do 30.04. na výstavě Skupina F – Naše duše patří nám a pozor! V dubnu tam také proběhne animační dílna s Adé Anejde !

Od 30.4 do 25.05., si Psycholampu zase můžete vyzkoušeti i v rámci výstavy ve Vnitrobloku !

28.04. od 13:00 si nenechte si ujít panelovou diskuzi  s Dr. Petr Winklerem,    ( vedoucí výzkumného programu Sociální psychiatrie v Národním ústavu duševního zdraví (NUDZ)), Dr. Danou Chrtkovou (členka výzkumného programu Sociální psychiatrie v Národním ústavu duševního zdraví), MUDr. Dita Prototopovou (koordinační řídící reformy projektu Deinstitucionalizace na na Ministerstvu zdravotnictví) a promítání filmu Paralelní životy v rámci Festivalu NA HLAVU!

25.05. od 18:00, se naše působení na Praze 7 slavnostně zakončí v Containall Stromovka ! Těšit se můžete na koncert brněnské kapely To žluté, co máte na kalhotkách , stand up René Jahody i Jukebox

Oku zdar a takové to bylo v Containallu Stromovka !

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram