OKOFEST, VOL. 3 – CENTRUM TAJE

 

 

Od 15. Února působíme v Pražském kreativním centru , můžete si na dvoře prohlédnout VýstavuTa – jemná zákoutí mysli i video objekt, tak zvannou Psycholampu a uskutečnil se zde sympatický program.

22. Března proběhl v rámci festivalu další, více než příjemný večer ! Návštěvníci se mohli podívat na scenáristický masterpiece podpořený fantastickými hereckými výkony a milimetrovým střihem, tedy na bulharský film GLORY a ve večerních hodinách nám potom dělali akustickou společnost Inau InAu a Debbi Love .

Únor patřil Terapeutické kreslírně světlem, animačnímu programu vedeném umělkyní a grafičkou Ad . V neposlední řadě za spolupráce Fokus Praha a České galerie. Její působivé výsledky hledejte v sekci „Worshopy“!

22. Února se událo divadelní představení Bohnické divadelní společnosti : Ufoun je kamarád.  Bavili se jak diváci tak i aktéři a fotodokumentace k prohlédnutí níže. Děkujeme všem !!!

 

Začátek roku se ale odehrál v Hybernská ožívá . Co přesně? Dočtete se níže !

25. Leden od 19:00 v hostující Hybernská ožívá , proběhl krásný večer a děkujeme všem zůčastněným přednášky i následujícího programu !

Mimo jiné jste také mohli vidět výstavu TA-JEMNÁ ZÁKOUTÍ MYSLI, i Psycholampu. Zůčastnit se panelové diskuse na téma UMĚNÍ A DUŠE s diskutujícímí byli Štěpánka Jislová, Radek Deák, Jan Harant, Stanislav Vondrůa dalšími, kterým moc děkujeme !!!

A v neposlední řadě děkujeme i  DJ Jeffology, a Ad za skvělý, audiovizuální, doprovodný program !!!

Pár záběrů ze skvělé atmosféry níže!

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram